עדכונים:

11.8 אספת פעילים שנתית עברה בשלום- הגשנו הכל לרשם העמותות ויש לנו דוח כספי חתום ל-21 לטובת אישור ניהול תקין ובקשות נוספות

מתארגנים ליום עיון 12.9 בגארז בתל אביב וכן ליום הדרכה 15.9 בתל אביב למרצי עמותת לשמ"ה

הדס מייצגת ב-7.9 בפאנל עם קופות חולים אבי אורן וכו'

בעיקרון העמותה שומרת על שיתוף פעולה הדוק עם המשפחות – לנושאים כמו צוותי משבר (מחכים לעיתוי מתאים להוציא עצומה …..) כל נושא השיקום ושברו, נושא לקיחת קצבה והעלאת מחירים להוסטלים.

יש פורום סנכרון שנפגש אחת לשבועיים ואסתר משתתפת גם.

יש פורום קואליציה ברשות יספרא שיש לו פורום הנהלה יותר מצומצם שאנחנו לא בו מפאת חוסר זמן – אנחנו מגיבים נקודתית למסמכים שיוצאים מהקואליציה ומחליטים אם להצטרף אם לאו. לדעתו של עו"ס אבי אורן, יו"ר המועצה לשיקום פסיכיאטרי בקהילה וחבר עמותה  אנו צריכים לקחת חלק יותר מוביל בקואליציה ולבדל עצמינו יותר מול המשפחות.

מבצע ראש השנה – 4 מקומות עם 4000 שקל לכל אחד (קהילה אקולוגית חולצה לבנה לגברים, תמרוקים לנשים) כפר שאול איתנים, מרכז לבריאות הנפש באר שבע, מרכז מעלה כרמל (גיוס מהציבור הרחב ומגורמים פילנתרופים)

סוזן ניירנס (מפתחת משאבים) פטריק לוי , יועץ העמותה הציעו לבחון קבוצות מיקוד לנשים מתמודדות/השוואה גם לחו"ל – למידה והכרת הנושא של נשים מתמודדות בזהירות המתבקשת – דיכאון אחרי לידה וכו' – ללמוד ולראות אם יש טעם  "למכור פרוייקטים" מזווית של נשים. סוכם להמשיך ולבחון אופציה להתמקד סביב נשים- הוועד אישר את הבדיקה. תיבדק גם אופציה לקיים יופ קהילתי ייעודי לנושא עד סוף השנה.

נוסדה קואליצית התארגנויות וארגונים ברה"נ במגזר הדתי לאומי (עליו סוזן ופטריק גם חשבו) והתקיים מפגש השקה ראשון בכנסת בחסות סילמן (יו"ר וועדת הרווחה) וח"כ ווללדיגר (קידום ברה"נ). הדס מבקשת לשמוע יותר על היוזמה ולייצג את לשמ"ה בה.

הוראות קבע – ארגון קטן עם ייעוד – צריכים תחזוקה – צריכים מתנדבים להתקשר –אבל קודם כל לקדם  ידע על מה שאנו עושים – סרטון תדמית למשל (יצולם ב-15.9)  – סוכם שצריך היכרות בסיסית בשביל לתרום. סוזן ממשכיה לעבוד על גיוס משאבים לעמותה ובחודשים הקרובים בהילוך גבוה. סוזן עדכנה על קרנות מהן התקבלו מענקים וחידוד המסר סביב הוראות קבע