עמותת לשמה - לשילוב מתמודדים והעצמה בבריאות הנפש
תרומות
 

חברי הועד

דיוויד האריס - יור לשמה

דיוויד האריס - יו"ר לשמ"ה

יו"ר ועד עמותת לשמ"ה, בן 56 אב לשישה וסב ל-2 נכדות מקסימות. כיהן קודם לכן כחבר בועדת הביקורת של העמותה במשך שנתיים. בעל תואר שני ברוקחות קלינית.  פעיל בתחום בריאות הנפש שנים רבות, מעביר הרצאות לקהל הרחב, במסגרות אקדמאיות ומשרדי הממשלה בנושאים כגון: מניעת אובדנות, תעסוקת אנשים עם מוגבלות נפשית וחשיבות המשפחה אצל מתמודדים. 

"אני מאמין כי תמיכת עמיתים יכולה במקרים רבים מאוד למנוע אובדנות. האמונה ביכולת שלנו המתמודדים ומתן תקווה יכולים לסייע רבות בתהליך ההחלמה. גם אם המצב ההתחלתי נראה חסר כל סיכוי תמיד יש תקווה!
אם נאחד כוחות נוכל להגיע להישגים רבים בתחום בריאות הנפש ולהבטחת עתיד טוב יותר עבור כולנו.

עידית ולנר

בת 40, ירושלמית, מתמודדת עם הפרעת אישיות גבולית כבר הרבה מאוד שנים. החשיפה שלי התרחשה לפני שנה בערך ומאז התוודעתי לעמותת לשמ"ה. התחלתי כפעילה במרכז בירושלים ולאור פעילות ענפה כמשך שנה, החלטתי להתמודד לועד המנהל מתוך רצון עז וכנה להיות פעילה יותר, לשנות, להשפיע ולקדם פרויקטים על מנת לעורר יותר מודעות בכל מה שנוגע להפרעת אישיות גבולית. הפרעת אישיות גבולית, נחשבת לאחת מן ההפרעות הסטיגמתיות ביותר בקרב מטפלים, מתמודדים ובעיני החברה עצמה. חשוב לי לנפץ סטיגמות ודיעות קדומות בכל מה שנוגע אליה ולהיחשף יותר לציבור ולהמשיך לספר את סיפורי האישי. שעל אף היותו כואב כ"כ, חשוב לי שאנשים ידעו שמאחורי ההפרעה הזאת עומדים בני אדם שעברו סבל וגיהנום כל חייהם וצריך להעריך ולהוקיר את מאבקם ולא לקטלג אותם כהפרעה מהלכת. נימי פיין

נימי פיין

חבר ועד עמותת לשמ"ה החל משנת 2010, בן משפחה של מתמודד עם מגבלה נפשית. פעיל למען הבטחת זכויויתיהם ורווחתם של המתמודדים. מאמין בארגון ובכוחו לשנות לפעול ולשפר את החברה הישראלית ובפרט את היחס לאנשים עם מוגבלות נפשית.